Oslavujte na Rychtě

Prostory restaurace jsou ideální pro svatební hostiny, společenské akce, firemní večírky, workhopy i návštěvníky zámku. Připravíme pro Vás rodinný oběd, večeři s přáteli nebo posezení u krbu či terase. Vaše představy propojujeme s naší zkušeností a měníme je v kompletní řešení na míru k Vaší spokojenosti.

Společenské akce na terase

Rauty, hostiny, večírky

Svatby

Rodinné oslavy, promoce

Prostory a pronájem

Pronájem prostor restaurace pro zvláštní rezervace se odvíjí od charakteru akce. Je vždy domlouván před akcí.

Lovecký salonek

max 20 osob

Vhodný pro uzavřenou skupinu, menší svatbu. Možnost workshopů. K dispozici malý dětský koutek. Funkční kachlová kamna. Integrovaná hudba. Wi-fi. Blízko WC.

Vstupní místnost

40 osob

Vhodná pro uvítání hostů, přípitky, bankety, rauty. Využívaná pro živou hudbu, tanec a zábavu. Funkční kachlová kamna. Integrovaná hudba. Wi-fi.

Krbová místnost

45 osob

Hlavní místnost s barem a vstupem na terasu. Dominantou místnosti je funkční krb. Vhodná pro sváteční i všední příležitosti a posezení. Integrovaná hudba. Wi-fi.

Terasa

75 osob

Nejvyhledávanější místo naší restaurace přímo propojené se zámeckou zahradou. Romantický výhled na řeku a příkop se zvěří s dominantou zámku za zády. Kouření povoleno. Stojany na kola. Wi-fi.

Divadelní sál s vlastní aparaturou

100 osob, pronájem podléhá zámku

Možnost využití banketových stolů, cca 100 židlí, pódia pro řečnická i hudební vystoupení. Vhodný pro plesy, větší svatby a firemní akce. Výhodou je přímé propojení s restaurací a kuchyní – lze využít našeho servisu. Prostor podléhá kalendáři akcí a nájmu zámku.

Píšu Vám s poděkováním za celý proces spojený s naší svatební hostinou. Od první komunikace až do konce samotné hostiny jsme byli nad míru spokojeni. Servis i kuchyně sklidili u našich hostů veliký úspěch. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě Vás a těším se na další návštěvu u Vás v restauraci.
Jakub a Petra Žídkovi

Napište nám na email nebo zavolejte

Rádi Vám pomůžeme připravit oslavu podle Vašeho přání.